Aktualności

Bezpieczeństwo zakupu - kaucja 1 mln

Ministerstwo Finansów koryguje przepisy dotyczące wysokości kaucji gwarancyjnej, która zabezpiecza nabywcę paliw od solidarnej odpowiedzialności podatkowej za niezapłacony VAT. Ustalono za minimalną wysokość kaucji gwarancyjnej kwotę 1 mln zł.

Rośniemy w siłę

W bieżącym 2015 roku Spółka BoriM skutecznie umacnia pozycję rynkową w branży dostawców paliw i każdego roku zwiększa wolumen obsługi klientów o kilkanaście procent.

Przedłużenie koncesji do 2030 roku

Z przyjemnością przekazujemy wszystkim naszym Klientom informację, że Urząd Regulacji Energetyki pozytywnie rozpatrzył wniosek złożony przez BoriM Sp. z o.o., i wydał decyzję o ponownym udzieleniu naszej firmie koncesji na obrót paliwami, na okres od 1 września 2015r. do 31 grudnia 2030r.

BoriM z Gazelą Biznesu 2013

Firma BoriM znalazła się w prestiżowym Rankingu Gazeli Biznesu 2013, który co roku skupia najdynamiczniej rozwijające się, małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce.

Kontrakty 2014

Spółka BoriM zakontraktowała główne odbiory paliw na ilościowy wolumen 2014 roku z koncernami Lotos Paliwa i Orlen Paliwa.

BoriM zaufanym dostawcą

W roku 2013 Spółka BoriM skutecznie rozszerzając swą ofertą stale umacniała pozycję rynkową w branży dostawców paliw. W najwyższym stopniu spełnialiśmy wymagania klienta w zakresie dostawy paliwa, mobilności, gwarancji jakości jak i systemu Kompleksowego Wsparcia Gospodarki Paliwowej.