Aktualności

Kobiety - również z naszej firmy - górą!

Grudzień to, jak widać, miesiąc nagradzania i wyróżniania za całoroczną, mozolną pracę. To miesiąc podsumowań, ocen, rankingów. Miło się wtedy dowiedzieć, że się dobrze pracowało, działało, i że ktoś to zauważył... tym bardziej, jeśli jest się kobietą, szefującą dobrze prosperującej firmie.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Zostaliśmy uhonorowani Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej, który zostaje nadany przez Dun & Bradstreet Poland Sp. z o.o. (D&B), w oparciu o BIR (Business Information Report). Jest to już drugie wyróżnienie, jakie otrzymaliśmy za pośrednictwem D&B.

Borim dystrybutorem Shell Diesel Extra

Zostaliśmy właśnie jednym z czterech w Polsce dystrybutorów produktu Shell Diesel Extra. Jest to nowy produkt tego cenionego na świecie dostawcy, o parametrach zapewniających spadek zużycia paliwa nawet o 5,2%!

BoriM finalistą konkursu

Mamy ogromną przyjemność poinformować Szanownych Klientów, Przyjaciół i Sympatyków BoriM, że w konkursie "POLSKI SUKCES" 2010, odbywającym się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, zostaliśmy zwycięzcą w kategorii firm wykazujących ciągły wzrost i rozwój gospodarczy (pomimo kryzysu).

LOTOS – spotkanie z kontrahentami

W dniach 06-07 grudnia 2010r. LOTOS Paliwa Sp. z o.o. zorganizowała na terenie Kopalni Soli w Wieliczce spotkanie przedświąteczne, na które zaproszono najlepszych kontrahentów czołowego na polskim rynku .

BoriM laureatem nagrody Transylwania 2010

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że zostaliśmy jednym z Laureatów Nagrody Głównej Konkursu "Zostań Mistrzem Najwyższych Obrotów, Transylwania 2010", w segmencie hurt, w kategorii "największy przyrost procentowy", organizowanego przez naszego wieloletniego Dostawcę, firmę LOTOS Paliwa Sp. z o.o