Kalkulator ceny paliwa

Wydatki ponoszone na paliwo stanowią znaczącą część kosztów, ponoszonych przez przedsiębiorstwo. Jeśli zależy Ci na ich redukcji, skorzystaj z naszego kalkulatora cen paliw i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić, kupując w BoriM olej napędowy czy benzynę w ilościach hurtowych.

Kalkulator paliwa - sprawdź, ile możesz zaoszczędzić

Jeśli chcesz szybko sprawdzić, ile wyniosą miesięczne oszczędności Twojej firmy dzięki zakupie paliwa w BoriM, uzupełnij nasz kalkulator. Czytaj dalej

Zamieszczony na naszej stronie kalkulator ceny paliwa opiera się na aktualnych cenach ON Ekodiesel i benzyny Pb95 wg PKN Orlen. Wystarczy, że wskażesz rodzaj paliwa oraz podasz miesięczne zapotrzebowanie i dotychczasową cenę zakupu jednego litra. Na podstawie wprowadzonych danych automatycznie wyliczymy, ile zaoszczędzisz, kupując nasze paliwa.

Prezentowane przez kalkulator paliwa wyniki są orientacyjne - jeśli chcesz poznać  szczegółowe warunki handlowe, skontaktuj się z nami.

Paliwa BoriM - to się opłaca!

Wyliczone przez kalkulator cen paliw oszczędności to nie jedyne korzyści, płynące ze współpracy z BoriM. Zapewniamy ponadto:

  • stały dostęp do najlepszych paliw Orlen, Lotos, BP i Total,
  • dostawę paliw własnymi autocysternami na terenie całej Polski, w ciągu 6-48 godzin,
  • hurtową sprzedaż AdBlue,
  • możliwość wynajmu zbiorników do magazynowania, dystrybucji i transportu oleju napędowego oraz AdBlue,
  • dostęp do systemów kontroli zużycia paliwa i raportów tankowań.

Z nami zaoszczędzisz nie tylko dzięki konkurencyjnym, hurtowym cenom paliw, ale również dzięki rozwiązaniom, poprawiającym gospodarkę paliwową Twojej firmy!